ru ua

Зняли шкіру заради фото: у Києві сталося жорстоке вбивство

Зняли шкіру заради фото: у Києві сталося жорстоке вбивство Фото: Поліція (instagram.com/patrolpolice_ua)

Поліція не може впізнати тіло

У Дарницькому районі Києва виявили фрагменти тіла людини, вбитої напередодні Нового року. Про це йдеться на сторінці спільноти "Київ Оперативний" Facebook.

Місцева мешканка, яка проживає в цьому районі, розповіла, що до неї та її сусідів зверталися поліцейські з питаннями про зникнення знайомих.

"Бо в лісі, що біля нашого будинку, знайшли тіло, яке не можуть упізнати. Точніше, шматки тіла. Людину розчленували настільки, що, навіть, не вдалося встановити, це був чоловік чи жінка", - зазначила вона.

Для можливого впізнання поліцейські показали фото.

"Пояснивши, що це - шматок руки, на якому знаходиться татуювання, попросили придивитися і згадати, чи немає у когось такого. Роздивившись, я зрозуміла, що шкіра жертви знята, так як цей шматок тіла був натягнутий на звичайну пляшку (заради фото)", - додала киянка.

Вона повідомила, що татуювання було їй не знайоме.

"Поліцейські розповіли, що вбивство було скоєно напередодні Нового року ... Від однієї думки, що я в якийсь із вечорів йшла поруч з місцем, де могли в той самий момент розрізати людину на шматки ... Стає настільки страшно, що більше зовсім немає бажання виходити з дому", - зазначила жінка.

"Одна справа бачити по телебаченню, що десь скоєно вбивство, від чого і так охоплює страх, а зовсім інше, розуміти, що це сталося під твоїм будинком, між деревами, на які виходять твої вікна. Не дарма кажуть, що не слід боятися мертвих, а слід боятися живих", - підкреслила вона.

Зняли шкіру заради фото: у Києві сталося жорстоке вбивство

Скріншот поста (facebook.com/KyivOperativ)

До речі, підозрюваний у вбивстві Ноздровської просить відпустити його під особисте зобов'язання.