"Собачі питання задаєте": Усик різко відповів журналістам, чий Крим

STYLER LIFE 18.01.2018 - 19:20
Фото: Олександр Усик (РБК-Україна) Фото: Олександр Усик (РБК-Україна)

Спортсмен чітко аргументував свою позицію

Чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі Олександр Усик різко відповів на питання журналістів, чиїм є півострів Крим.

"Я не був у Криму вже десь півроку. Відзначав свята в Києві зі своєю родиною, бо я тут живу вже багато часу. Донька тут пішла в школу, діти в садочок. А в свій улюблений місто Сімферополь я їжджу, тому що у мене там куми, близькі. Я там народився, там охрестився. Не забувай свої корені... Як говориться, коли починаєш літати, не забувай, з ким ти повзав", - відповів Усик.

"Крим - це Україна? Ви знаєте, я не папуга, щоб повторювати вам по сто разів що, де, коли... Ви можете поїхати туди без необхідності долати кордон? Ви можете полетіти на літаку туди? А чому? А хтось із ваших близьких", - сказав Усик журналістці.

Відео: Олександр Усик (YouTube/Апостроф)

Спортсмен досить різко аргументував свою позицію, що він представляє тільки Україну.

"Скажіть мені, будь ласка... Ось ваша мета провокувати мене і говорити такі дурниці мені, щоб потім якісь люди з не зовсім нормальним мисленням говорили: "Ти пес, зрадник" і так далі. Я когось зрадив з вас, що ви мені такі собачі питання ставите?", - сказав Усик. Я уявляю Україну в усьому світі. Прапор піднімається український. Гімн грає український. Ось моя відповідь вам, провокатори", - сказав Усик.

Читайте також Усик розповів про амбітні плани на 2018 рік.