ua en ru

"Зібрала врожай": Королевська приховала дорогий маєток під Києвом

"Зібрала врожай": Королевська приховала дорогий маєток під Києвом Наталія Королевська та маєток (Колаж РБК-Україна)

Нардеп не внесла до декларації "офшорну" нерухомість

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Наталія Королевська мешкає у незадекларованому "офшорному" маєтку під Києвом вартістю щонайменше $2 мільйони. При цьому депутат запевняє, що комплекс маєтків орендує її родина. Про це повідомили журналісти програми "Наші гроші".

Нерухомість розташована у с.Лісники на гектарі землі. На території комплексу є декілька будинків, штучне озеро, басейн, декоративний город та власна гора. Територія та все, що розташоване на ній, з 2014 року формально належить кіпрській компанії "Лісерена ЛТД".

"Зібрала врожай": Королевська приховала дорогий маєток під Києвом

Кадр з відео (YouTube/BIHUS info)

В коментарі "Наші гроші" Кооролевська розповіла, що нерухомість орендують її батьки. Однак журналісти регулярно фіксували, що з роботи депутат приїжджає саме до цього маєтку.

Відео: Вугільна кума, або хто катає Наталію Королевську (YouTube/BIHUS info)

Відзначається, що президент Спілки фахівців з нерухомого майна України Віктор Несін оцінив вартість нерухомості у два мільйони доларів, а оренду – у щонайменше 200 тис. грн за місяць.

"Зібрала врожай": Королевська приховала дорогий маєток під Києвом

Кадр з відео (YouTube/BIHUS info)

"Включно із земельною ділянкою, цей ландшафт і ці споруди, які є на цьому – це від двох мільйонів доларів. Цей весь комплекс. Але… Не хочу образити власників. Це може бути значно дорожче. якщо цей весь комплекс здавати в оренду, враховуючи той факт, що там потрібен персонал, тому що просто так не можна утримувати такий великий комплекс, вартість, приблизно, буде починатись від 200 тис. грн. на місяць і вище. Я думаю, що вона може бути вище, до півмільйона гривень", – розповів президент спілки фахівців з нерухомого майна України Віктор Несін.

Проживання Королевської у величезному комплексі підтвердили її сусіди. Нардепа часто бачать на горі, що розташована на території. Тим часом сама Королевська публікує у соціальних мережах фотографії із городу із підписом: "Зібрала врожай".

Варто відзначити, що у декларації Королевської немає жодної згадки про цей маєток. В документ занесена лише квартира у Києві на 242 кв.м, у власності її чоловіка - нардепа Юрія Солода. Інша нерухомість: офіс та земельні ділянки, - залишились у окупованому Луганську.

До речі, заступник Кличка купив авто за 2,4 мільйона гривень.