ua ru

Товариша по службі загиблої учасниці АТО заарештували за підозрою у вбивстві

Товариша по службі загиблої учасниці АТО заарештували за підозрою у вбивстві Фото: Дівчині було всього 23 роки (pixabay.com/webandi)

23-річна контрактниця померла 26 червня

Слідство не розглядало версію загибелі учасниці АТО надії Морозової від обстрілу. Про це розповів прокурор Андрій Жоган, передає ТСН.

Спочатку військова прокуратура вважало, що є три версії події: самогубство, умисне вбивство, необережне поводження зі зброєю. Втім, першу версію відкинули після вивчення всіх обставин.

Відео: У смерті военослужащей підозрюють її колеги (tsn.ua)

"Встановлено, що один з товаришів по службі Морозової, порушуючи правила поводження зі зброєю, що спричинило смерть громадянки Морозової. В ході розслідування кримінального провадження, цій особі висунуто підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 414 ч. 2 кримінальна відповідальність за яке передбачає до 10 років позбавлення волі", - повідомив військовий прокурор Андрій Жоган.

"Також обрано запобіжний захід у вигляді арешту у військовій частині. Це хлопець віком 20 років. Перевіряється версія умисного вбивства Морозової", - додав Жоган.

Раніше були оприлюднені моторошні подробиці загибелі 23-річної учасниці АТО.