ru ua

Сотник: "Кремль може перейти до відчайдушних терактів"

Сотник: "Кремль може перейти до відчайдушних терактів" Фото: Володимир Путін - карикатура (veselahata.com)

Журналіст вважає, що Путіну набридла його ганебна роль ізгоя в світовій політиці

"Плутонієвий" ультиматут Росії буде не останньою спробою Володимира Путіна повернути авторитет собі і своїй країні. Для цього РФ може застосувати теракти для залякування Заходу, вважає журналіст Олександр Сотник.

"Рахунок іде на місяці або навіть тижні. І в міру наближення економічного і політичного краху, буде посилюватися і кремлівська риторика. Часом здається, що – все, істерика досягла свого апогею, і далі вже нікуди. Запевняю: є ще "порох у порохівницях", і озвучені далеко не всі прокльони і погрози. Головна ж небезпека полягає в тому, що від загроз Кремль може перейти до відчайдушних провокацій, включаючи проведення "спецзаходів" на території Європи і США. Простіше кажучи – до терактів, які Луб'янка цілком здатна зробити руками яких-небудь підгодованих войовничих мавп", - каже Сотник блог.

За його словами, Росії не вперше підривати будинки і бомбити мирних жителів в Грозному або Алеппо.

"Своїм "ультиматумом" Путін підсвідомо підвів підсумкову риску під епохою власного правління. Він змучений задушливим прийомом Заходу. Він втомився бути ізгоєм. Кожен новий день приносить йому неймовірні душевні страждання від усвідомлення свого політичного безсилля. З ним ніхто не говорить, не радиться, він – порожнє місце на авансцені світової, на яке звертають увагу лише тоді, коли треба штовхнути під зад, плюнути в обличчя або – "встромити ніж у спину". Він жадає швидкої розв'язки. Він втомився від ганебної ролі і жадає сатисфакції. Його підсвідомість волає: "Давайте зробимо це швидко – настільки, щоб я не встиг нічого відчути", - вважає журналіст.

До речі, стало відомо, скільки українців працює в Росії.