"Натяк на інвалідність - спекуляція": Сотник прокоментував заборону на в'їзд Самойлової в Україну

Сотник прокоментував заборону на в'їзд Самойлової в Україну
Фото: Юлія Самойлова

Журналіст нагадав співачці про її виступи у анексованому Криму

Україна вчинила абсолютно правильно, заборонивши Юлії Самойлової в'їзд в країну. Про це на своїй Facebook-сторінці заявив відомий російський журналіст Саша Сотник.

"Юлію Самойлову не пустять в Україну. Більше того - їй заборонили в'їзд на три роки. Правильно. І ніякі конкурси тут ні при чому, навіть якби вона не співала, а хотіла поїхати на змагання з художньої вишивки. Не можна порушувати кордон. Не можна в'їжджати в іншу країну без її відома", - зазначив він.

 

Якщо виділити сьогоднішні російські новини, то їх, власне, дві. Перша: Юлію Самойлову не пустять в Україну. Більше ...

Опубліковано Sotnik Alexander 22 березень 2017 р.

За словами Сотника, заборону на в'їзд в Україну справедливий по відношенню до тих, хто побував у анексованому Криму без дозволу української влади.

"Ти ж не прешься на Аляску без візи - на тому лише підставі, що вона колись належала Російській імперії? Чому вважаєш можливим безпардонно порушити кордон України? Закон є закон. А натяк на інвалідність - спекуляція. З яких це пір інвалідам можна скоювати злочини на тій лише підставі, що вони - інваліди? Так що влада України поступили абсолютно правильно", - резюмував журналіст.

Раніше Самойлова прокоментувала заборону СБУ на в'їзд в Україну.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся