"Школяр з підручником що вам зробив?": Соцмережі відреагували на нові протести в РФ

Неділя 02 квітня 2017 13:52
Соцмережі відреагували на нові протести в РФ
Фото: Протести в Москві 2 квітня

Особливо користувачів зачепило затримання московської поліцією підлітка зі шкільним підручником і конституцією Росії

У мережі активно обговорюють нову хвилю антикорупційних мітингів у Росії, які проходять 2 квітня в Москві, Новосибірську та інших містах країни. Користувачі публікують слова підтримки протестуючих, а також публікують фотографії з акцій.

Повідомляється, що правоохоронці перекрили Манежну і Червоної площі в Москві, щоб перешкоджати мітингів. Російський блогер Ілля Варламов пише, що першим затриманим став підліток, у якого знайшли підручник алгебри, конституцію Росії і пачку купюр, які ідентифікували як сувенірні.

Соцмережі відреагували на нові протести в РФ

Соцмережі відреагували на нові протести в РФ

Соцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФСоцмережі відреагували на нові протести в РФ

Зазначимо, що масові антикорупційні мітинги пройшли в Росії 26 березня. Тоді ініціатором акцій "Димон ответит" став опозиціонер Олексій Навальний. За його словами, до мітингів 2 квітня він відношення не має. Російська влада називає ці акції протесту несанкціонованими і закликаює народ не виходити на площі.

До речі, Жадан розкрив чіткий зв'язок між протестами в РФ і війною на Донбасі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся