ru ua

У соцмережах набирає популярності новий смертельно небезпечний флешмоб

У соцмережах набирає популярності новий смертельно небезпечний флешмоб Фото: Гель-таблетки для прання (twitter.com/aldotcom)

Підлітки їдять гель-таблетки для прання, тому що "вони красиві"

Новий небезпечний флешмоб захоплює підлітків через інтернет. Захоплення, яке може призвести до летальних випадків полягає у тому, що підлітки жують гель-таблетки для прання і викладають ці відео в мережу. Про це повідомляє телеканал Fox News.

Однією з головних задач цієї "розваги" є передача естафети своїм друзям. Так, один з учасників флешмобу заявив телеканалу, що знав про небезпеку капсул, але все одн, вирішив їсти таблетку, адже йому передали естафету.

Медики при цьому застерігають, що ці капсули є надзвичайно токсичними і категорично заборонені до вживання в їжу. Вони містять етанол, полімери та перекис водню. Їх прийом викликає блювоту, а в деяких випадках може призвести до смерті.

Флешмоб, найвірогідніше, пов’язують із статею, яка вийшла в одному з гумористичних видань у 2015 році. А у 2017 році з’явилося відео, на якому чоловік "поглинає" гель-таблетки, бо вони апетитно виглядають.

Відео: Чоловік "поглинає" гель-таблетки (usatoday.com)

До речі, психологи намагаються допомагати батькам вберегти своїх дітей від впливу небезпечних флешмобів.