"Make Love not Civil War": Творці плакату пояснили свої дії

Творці плакату пояснили свої дії
Фото: Плакат (facebook.com/Яна Дзюбенко)

Учасники КиївПрайду заявили, що будуть боротися з "консерватизмом і вузьколюбістю"

В мережі учасники КиївПрайду, які борються за права ЛГБТ-спільноти, заперечення існування геїв прирівняли до громадянської війни. Про це написала на своїй сторінці у Facebook Яна Дзюбенко.

"Ми, незалежна група молодих людей, студентки, - саме ті люди, що прийшли на КиївПрайд із плакатом "Make Love not Civil War". Людина, яку начебто вирахували недобросовісні медіа, не несла цей плакат і його не створювала. Ідея плакату народилася із ЛГБТ-фанфиків та одної з серій фільмів "Капітан Америка", саме звідти ми і взяли цитату до плакату", - відзначила автор публікації.

"Означає наша цитата у контексті мітингу, на який ми прийшли підтримати ЛГБТ-спільноту, те, що заперечення права існувати однієї групи людей, громадян України - це і є громадянська війна. Але ми не врахували, що в умовах російської пропаганди нас можуть сприйняти по-іншому, що ми, мовляв, так називаємо окупаційну війну на сході України. Ми вражені тим, наскільки швидко нас почали ґанити та шельмувати. Ми вражені, що іншого контексту, окрім політичних технологій, в Україні ніхто не відчуває. Ми навіть замислилися, чи хочемо жити в такій країні, де інша думка, якою б вона не була, вже не є прийнятною через те, що вона інша", - написала Яна Дзюбенко від імені учасників КиївПрайду.

"Ми вражені, що так реагують навіть дуже свідомі та адекватні, на нашу думку, люди в блогосфері. Але ми будемо жити тут і боротися з консерватизмом, вузьколобістю, відсутністю прав і рівних можливостей у певних груп людей, бо свою країну ми бачимо саме такою. Такою, де є рівні можливості для всіх без винятку", - відзначила вона.

"Ми не підписуємося, бо не хочемо витрачати свій час на з'ясовування взаємин з нерозумними людьми. Тим більше, якщо вони загрожують доносами в СБУ, як це публічно зробила відома волонтерка. Адже полювання на відьом і подібні погрози - ось, що справді небезпечне та неприйнятне. Ми краще будемо далі ходити на пари", - написала Дзюбенко.

Також вона повідомила, що на плакаті зображено Капітана Америку і Тоні Старка.

Творці плакату пояснили свої дії

Скріншот поста акаунта facebook.com/Яна Дзюбенко

До речі, організатори Маршу рівності пояснили скандальні плакати.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся