"Рятувати, поки не спалили": блогер присоромив українців за жахливий стан пам'яток архітектури в Києві

"Рятувати, поки не спалили": блогер присоромив українців за жахливий стан пам'яток архітектури в Києві
Фото: Архітектура (wikimedia.org)

Столичні будівлі нагадали киянину "бомжатники з щурами"

У Києві необхідно рятувати пам'ятки архітектури і зберігати історичну спадщину. Про це написав відомий блогер та журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"В самому центрі столиці, на Малій Житомирській, стоять і руйнуються занедбані будинки - пам'ятки архітектури. Поки їх ще можна врятувати, але помітно, що їм залишилося недовго. Вдома ніхто не охороняє, перші поверхи завалені сміттям", - розповів блогер.

"Якщо їх незабаром не спалять, як інші подібні будівлі, то вони через кілька років впадуть самі по собі", - зазначив він.

"У зв'язку з цим є питання. Друзі, а у нас взагалі є закон, який дозволяє відбирати у власників архітектурні пам'ятки, якщо вони їх ось так знищують? І якщо такого закону немає, то чому його досі не придумали?" – запитав киянин.

"Рятувати, поки не спалили": блогер присоромив українців за жахливий стан пам'яток архітектури в Києві"Рятувати, поки не спалили": блогер присоромив українців за жахливий стан пам'яток архітектури в Києві
 

Фото: Архітектура Києва (facebook.com/den.kazansky)

"Хто володіє інформацією і може просвітити? Важко повірити, що таке варварство можливе в самому серці столиці. У цивілізованих країнах зберігають історичну спадщину, а не перетворюють в бомжатники з щурами. А у нас такий гадючник в трьох кроках від Майдану. Соромно!" – зазначив блогер.

"Рятувати, поки не спалили": блогер присоромив українців за жахливий стан пам'яток архітектури в Києві"Рятувати, поки не спалили": блогер присоромив українців за жахливий стан пам'яток архітектури в Києві"Рятувати, поки не спалили": блогер присоромив українців за жахливий стан пам'яток архітектури в Києві
 

Фото: Столичні будівлі (facebook.com/den.kazansky)

"Треба рятувати пам'ятки, поки не спалили", - підкреслив Казанський.

"Рятувати, поки не спалили": блогер присоромив українців за жахливий стан пам'яток архітектури в Києві

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

До речі, блогер показав, як повинна виглядати Арка Дружби народів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся