ua en ru

"Врятувати і допомогти": викрадачка немовля розповіла, як вкрала дитину в Києві

"Врятувати і допомогти": викрадачка немовля розповіла, як вкрала дитину в Києві Колаж РБК-Україна

Інцидент стався в дитячому садку 20 листопада

20-річна Даяна Шаль, яка викрала немовля з дитячого саду в Києві, розповіла, навіщо вона вкрала дитину. За її словами, вона хотіла врятувати дівчинку. Про це Даяна заявила в ефірі програми "Говорить Україна".

"Він сказав (батько дитини - ред.), що дитина для нього проблема. Він сказав це на базарі, розмовляв з якимось чоловіком. Він залишав коляску посеред дороги, а сам пішов у магазин. У той день біля коляски крутилося багато людей, наркомани в неї заглядали. Я його побачила в переході і почала стежити до садочка. Він заїхав в садок, залишив коляску під сходами. Я підійшла і забрала дитину", - розповіла жінка.

(Дивитися з 32:00)

Відео: Сюжет програми "Говорить Україна" (youtube.com/Говорить Україна)

На питання журналіста, навіщо вона зробила такий вчинок, Даяна заявила, що хотіла "врятувати і допомогти".

До речі, стало відомо про долю затриманих.

Даяна залишається єдиною фігуранткою зі статусом підозрюваного у справі про викрадення двомісячної дівчинки. Вона знаходиться підлогу цілодобовим домашнім арештом. У прокуратурі кажуть, що адвокат затриманої не оскаржував цей вердикт в апеляції.

Раніше чиновник розповів про тяжку долю дівчини, яка викрала немовля.

"З офіційних джерел відомо, що коли Даяні було три роки, її маму позбавили материнських прав, а в п'ять років померла мама і опіку оформила бабуся", - повідомив уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.