ua en ru

"Спазми були жахливі": у Миколаєві дівчина ледве прийшла до тями після суші і кальмарів

"Спазми були жахливі": у Миколаєві дівчина ледве прийшла до тями після суші і кальмарів Фото: Отруєння

Дівчина отруїлася в одному з закладів міста

Дівчина з Миколаєва потрапила в лікарню, покуштувавши в одному із закладів ("Якіторія") неякісні суші. За її словами, вона відчула себе погано ще в ресторані, але не надала цьому значення. По дорозі на роботу її стан погіршився, вона майже втрачала свідомість. Про це Паніна Дарина написала на своїй Facebook-сторінці.

"Вчора я поїла в "Якіторії" в Миколаєві, роли "Едем", кальмари в темпурі і каву. Це перше, що я їла за день, після мені стало погано, прямо в ресторані. Я вийшла в туалет вмитися. Але не надала значення їжі, яку хвилин 15 тому з'їла. Подумала, що тиск або просто нездужання з якихось інших причин. Але після мене стало нудити, коли я їхала вже далі по роботі. У мене схопив шлунок, спазми були жахливі", - написала Дарина.

"Спазми були жахливі": у Миколаєві дівчина ледве прийшла до тями після суші і кальмарівСкріншот поста (facebook.com/Psydariapanina)

Також дівчина згадала, як одного разу бачила в цьому закладі таргана.

"І всю ніч і весь день я страждаю і питаю, невже ти не отримала урок з Якіторії, коли тобі принесли з ролами живого таргана! Так! Живий тарган - японська кухня: реаліті. Відчуваю злість і жахливу біль у шлунку!" - підсумувала вона.

"Спазми були жахливі": у Миколаєві дівчина ледве прийшла до тями після суші і кальмарів

Скріншот поста (facebook.com/Psydariapanina)

Нагадаємо, що у Харкові дитина отруївся отрутою для тарганів.