ua en ru

"Список буде продовжуватися": озвучений список країн, що готові "зрадити" Україну

"Список буде продовжуватися": озвучений список країн, що готові "зрадити" Україну Фото: Карта planetolog.ru)

Основну увагу звернули на українсько-білоруські відносини

Відомий український політик часів правління Ющенка Роман Безсмертний, який також по квітень 2016 року був представником України в тристоронньої контактної групи з врегулювання збройного конфлікту на Донбасі, розповів про те, які країни в майбутньому можуть зайняти ворожу позицію по відношенню до України. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Укрінформ".

"Список буде продовжуватися": озвучений список країн, що готові "зрадити" УкраїнуФото: Роман Безсмертний (facebook.com roman.bezsmertnyi)

Основна увага політик звернув на українсько-білоруські відносини.

За його словами, суперечки, які відбуваються зараз між цими країнами - це робота російського ФСБ.

Безсмертний підкреслив, що Лукашенко перетворив цю державу в колонію Кремля, побудувавши антилюдську систему.

Політик заявив, що нинішній конфлікт з Білоруссю (арешти українських громадян – бізнесмена Олександра Скиби і журналіста Павла Шаройко в Білорусі) - це продовженням того, що зараз є між Україною і Румунією, Україною та Угорщиною, Україною і Польщею.

"Саме тому хочу застерегти всіх українців: їдете в Білорусь – в першу чергу поставте до відома наше посольство в Мінську. Адже, як тільки в білоруському Мзс дізнаються, що ви там побували, вас ніколи просто так не заарештують", - зазначив Роман.

"Через ЗМІ, які повністю забиті російськими новинами, людей доводять до крайнього стану ворожості проти України, яка веде на території Білорусі розвідувальну діяльність. Але, вважаю, це ще не кінець", - вважає політик.

За його словами, список буде продовжуватися і такими країнами, з якими у нас загостряться відносини, стануть Болгарія, Словаччина, Туреччина. Безсмертний заявив, що так працює російське ФСБ.

Він також додав, що Білорусь для України - це сусід, який перебуває в полоні.

"По суті, це маріонеткова держава, що управляється Кремлем. Звичайно, можемо називати Білорусь, як завгодно, але сама собі ця країна точно не належить. Тому що керують нею через президента Олександра Лукашенка кремлівські вожді", - підсумував він.

Нагадаємо, що мережу повеселило відео з новим конфузом Путіна.