ua en ru

У США через конкурс з поїдання млинців померла студентка

У США через конкурс з поїдання млинців померла студентка Фото: Кейтлін Нельсон

Студентка з Коннектикуту задихнулася під час конкурсу

У штаті Коннектикут (США) 20-річна студентка Університету святого серця Кейтлін Нельсон (Caitlin Nelson), яка була учасницею конкурсу з поїдання млинців, задихнулася під час змагання. Про це повідомляє The Daily Mirror.

За даними видання, їжа застрягла в горлі дівчини. Однокурсниця 20-річної Нельсон спробувала надати їй першу допомогу, а на місце події були викликані парамедики. Дівчина привезли в лікарню, проте лікарям не вдалося її врятувати.

У США через конкурс з поїдання млинців померла студенткаУ США через конкурс з поїдання млинців померла студенткаУ США через конкурс з поїдання млинців померла студенткаФото: Загибла студентка

Зазначається, що батько загиблої студентки, Джеймс Нельсон (James Nelson), був нью-йоркським поліцейським і загинув при виконанні службових обов'язків під час терактів 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку.

У США через конкурс з поїдання млинців померла студентка

До речі, донька Джекі Чана намагалася покінчити з собою. 18-річна донька актора Джекі Чана Ета Нг знаходиться в лікарні після спроби самогубства. Ета вирушила 31 березня до Таїланду на відпочинок разом з друзями своєї матері, проте вже 2 квітня вона перервала свою поїздку та терміново повернулася в Гонконг, де була поміщена в лікарню. За непідтвердженими даними, дівчина, яка перебуває в стані депресії, намагалася покінчити з собою. Деякі користувачі мережі ще в минулому році звернули увагу, що Ета Нг неодноразово публікувала в соцмережах матеріали про самогубство.