ru ua

У США помер один із творців культового фільму "Втеча з Шоушенка" Теренс Марш

У США помер один із творців культового фільму "Втеча з Шоушенка" Теренс Марш Фото: Кадр з фільму "Втеча з Шоушенка" (imdb.com)

Відомому британському художнику-постановнику було 86 років

У США помер відомий британський художник-постановник, дворазовий володар кінопремії "Оскар" Теренс Марш. Про це повідомляє видання The Variety.

Теренс Марш помер 9 січня у своєму будинку в Лос-Анжелесі. Інформація про його смерть просочилася в ЗМІ на кілька днів пізніше.

У США помер один із творців культового фільму "Втеча з Шоушенка" Теренс Марш

Фото: Теренс Марш (twitter/dullwood)

Відомому британському художнику-постановнику було 86 років і останні чотири роки він боровся з онкологічним захворюванням.

Марш народився 14 листопада 1931 року в Лондоні. Свою кар'єру художника-постановника фільмів Теренс Марш почав в 1950-х роках. Найвідомішими його роботами стали дві кінокартини: "Втеча з Шоушенка" і "Зелена Миля".

На його рахунку більше 40 кінофільмів і дві епізодичні ролі. Зокрема, він з'явився у фільму Мела Бруксча "Космічні яйця".

Двічі художника-постановника висували вдало на почесну кінопремію "Оскар", у 1965 році за постановку кінокартини "Доктор Живаго" і в 1968 році – за кіноадаптацію бродвейського мюзиклу "Олівер".

А крім того, він був номінований ще за два фільму: за кінокартину "Скрудж", в 1970 році і в 1971 році – за фільм "Мері, Королева Шотландії".

Крім того, Теренса Марша тричі номінували на кінопремію BAFTA за кращий виробничий дизайн до фільму "Скрудж", за фільм "Міст занадто далеко" и за роботу над фільмом "Полювання за "Червоним Жовтнем".

У 2001 році Теренс Марш завершив свою кар'єру і останньою його роботою в кіноіндустрії стала картина "Час Пік 2".

Нагадаємо, помер гітарист рок-групи Motorhead.

Едді Кларк - останній учасник класичного складу культової британської команди.

У Британії на 68-му році життя помер гітарист класичного складу легендарної хард-рок-групи Motorhead Едді Кларк на прізвисько "Швидкий".

Як повідомляє Independent, причиною смерті музиканта стала пневмонія - запалення легень Кларк потрапив до лікарні кілька тижнів тому. Інші подробиці смерті Едді Кларка поки невідомі.