ru ua

Стали відомі імена переможців другого півфіналу Євробачення 2017

Стали відомі імена переможців другого півфіналу Євробачення 2017 Фото: Другий півфінал Євробачення 2017 - результати (kmu.gov.ua)

У фінал пісенного конкурсу Євробачення 2017 пройшли представники десяти країн

В четвер, 11 травня, відбувся другий півфінал Євробачення 2017, онлайн-трансляцію якого вів Styler. На сцену вийшли представники наступних 18 країн, які беруть участь у пісенному конкурсі.

За результатами голосування глядачів і журі, бали від яких ділилися 50 на 50, у фінал Євробачення 2017, який відбудеться в суботу, 13 травня, пройшли 10 країн.

Отже, це:

Болгарія
Білорусь
Хорватія
Угорщина
Данія
Ізраїль
Румунія
Норвегія

Нідерланди
Австрія

alt

До речі, саме під час другого онлайну якого півфіналу, а також гранд-фіналу Євробачення 2017 (відбудеться 13 травня) у всіх жителів України з'явилася можливість голосувати за улюбленого конкурсанта. Але, за правилами конкурсу, українці не можуть віддавати свої голоси за представника України на Євробаченні – гурту O. Torvald.

Також у фіналі шоу Євробачення 2017, крім переможців другого півфіналу, ми побачимо десятку з першого півфіналу:

Молдова
Азербайджан
Греція
Швеція
Португалія
Польща
Вірменія
Австралія
Кіпр
Бельгія

До них приєднається Україна, яку представляє група o.torvald, а також Великобританія, Італія, Німеччина, Франція та Іспанія. Саме ці країни виступлять в гранд-фіналі пісенного конкурсу.

Організатори конкурсу нагадують: детальні результати голосування як глядачів, так і журі, під час другого півфіналу, а також індивідуальний рейтинг учасників, представлений кожним членом журі, можна буде дізнатися лише після закінчення фіналу!

До речі, 12 травня на офіційному сайті Eurovision.ua відбудуться прямі трансляції прес-конференцій зіркових гостей фіналу, конкурсантів країн "Великої п'ятірки" і України на Євробаченні-2017. Відзначимо, що в 13:00 стартує бесіда з гуртом ONUKA (вони будуть виступати у фіналі Євробачення 2017). О 14:00 – конференція з Русланою – переможницею Євробачення 2004. З 19:20 до 19:40 – зустріч з представниками "Великої п'ятірки" і України.

Нагадаємо, раніше стали відомі імена переможців другого півфіналу Євробачення 2017, який відбувся у вівторок, 9 травня, в столичному МВЦ.