ua en ru

Стали відомі обставини загибелі в зоні АТО 19-річного "Діллі" з Конотопа

Стали відомі обставини загибелі в зоні АТО 19-річного "Діллі" з Конотопа Колаж РБК-Україна

Хлопець перебував на фронті з 17 років

У мережі розповіли обставини загибелі в зоні АТО 19-річного Андрія Кривича (позивний "Діллі") з Конотопа. Про це розповів дядько героя Роман, передає видання fakty.ua.

Чоловік розповів, що його племінник перебував у зоні бойових дій кілька років.

Стали відомі обставини загибелі в зоні АТО 19-річного "Діллі" з КонотопаАндрій Кривич (Колаж РБК-Україна)

"Андрій з 17 років на фронті. Вступив в "Правий сектор" зовсім ще дитиною. Звичайно, батьки за нього боялися, відмовляли. Але Андрійка було не переконати. Він сказав, що йде захищати свою країну. Набив собі татуювання у вигляді тризуба. І я, і мій брат теж служили в зоні АТО. Брат звільняв Слов'янськ, я пройшов Піски. Ми з Андрієм останнім часом рідко бачилися. Під час останньої зустрічі я говорив йому: "Давай разом сфотографуємося". А він відмахнувся: "Ще встигнемо". Не встигли", – говорить він.

Андрій навчався в Сумському педагогічному університеті, і за словами дядька, мріяв стати військовим психологом.

Стали відомі обставини загибелі в зоні АТО 19-річного "Діллі" з Конотопа

Фото: Андрій Кривич (censor.net.ua)

Роман розповів, що снайпер вистрілив у Андрія двічі. Одна куля потрапила в руку, друга — в голову.

Як уточнила Тетяна Барвінська на сторінці спільноти "Остання шана" в Facebook, ворожа куля обірвала життя молодої людини, коли він здійснював запуск безпілотника.

Стали відомі обставини загибелі в зоні АТО 19-річного "Діллі" з Конотопа

Стали відомі обставини загибелі в зоні АТО 19-річного "Діллі" з Конотопа

Скріншот поста (facebook.com/Останняшана)

"Він був дуже впертим, неслухняним, міг щось утнути. Але ми його любили. Андрій був дуже молодим, але знав, навіщо поїхав на війну. Він дійсно цього хотів, і говорив, що йому там подобається. Спочатку він тримався відособлено, але з часом став душею компанії. Умів пожартувати, розрядити обстановку, грав на гітарі... Він дуже подружився з двома побратимами. Вони всюди ходили разом. Тоді до нього причепився позивний "Діллі". Знаєте, є мультик про братів-качат Віллі, Біллі і Діллі? Звідси і цей смішний позивний. Нестерпно усвідомлювати, що нашого "Діллі" більше немає", - ділиться спогадами про Андрія подруга загиблого бійця Ольга.

Раніше повідомлялося, що в Конотопі сотні місцевих жителів зустріли тіло загиблого в зоні АТО 19-річного Андрія Кривича (позивний "Діллі").