ua en ru

Стали відомі подробиці про підлітків, які побили у Чернігові школярку

Стали відомі подробиці про підлітків, які побили у Чернігові школярку Фото: Дівчата жорстоко побили школярку

Інші діти знімали подію на відео і ніяк не втручалися в ситуацію

Одна з учасниць групового побиття в Чернігові навчається на педагога, інша – займалася різними видами спорту. Про це дізналися журналісти ТСН.

З'ясувалося, що підліткам, які влаштували масове побоїще однієї школярки, виповнилося 14 років, а це той вік, коли діти несуть кримінальну відповідальність за вчинені дії, і можуть потрапити в колонію.

У поліції зазначили, що подія перекваліфікована в групове хуліганство.

"Стаття передбачає реальний термін ув'язнення до чотирьох років позбавлення волі. Кримінальна відповідальність починається з 14 років. Можна сказати, що всі підозрювані підпадають під кримінальну відповідальність", - підкреслив представник ГУНП в Чернігівській області Сергій Бриль.

Журналісти з'ясували, що найстаршій підозрюваній 18 років. Вона навчається на викладача молодших класів.

"Вона виявляла лідерські якості, спочатку її навіть обрали старостою, але через два тижні переобрали. Оцінки у неї не дуже високі, а діти тут лідерами вибирають не тих, хто має фізичну силу, а розумову", - розповів ректор Чернігівського національного педагогічного університету Микола Носко.

На парах дівчина на наступний день після скандалу не з'явилася. Її подруга-школярка, яку підозрюють у побитті, теж пропустила школу.

"Дитина сьогодні не вийшла на заняття. Я так знаю, батьки вивезли її з міста сьогодні. Вона з дуже яскравими лідерськими здібностями. Вчиться дуже-дуже посередньо. І такі діти намагаються реалізувати себе в чомусь іншому", - вважає директор школи №29 Совєтова Галина.

Інша з нападників на школярку дівчаток займалася спортом і останнім часом захопилася боротьбою. Професійні тренери відзначають, що справжні спортсмени не дозволяють собі влаштовувати подібні жорстокі розправи.

"Якщо це загальмують, типу, це ж діти, їх треба зрозуміти і пробачити – то це їм тільки надасть завзяття. Будуть цим хвалитися: бачите, які ми круті", - вважає керівник бійцівського клубу "Рукопашний бій" Сергій Петрикей.

Нагадаємо, раніше з'явилися подробиці шокуючого побиття школярки в Чернігові.