ru ua

Стали відомі подробиці трагедії під Києвом, де потонули дві дівчинки

Стали відомі подробиці трагедії під Києвом, де потонули дві дівчинки Фото: Дівчатка потонули в річці (pixabay.com/a3otok)

Школярки пішли до водойми пострибати з тарзанки

В селі Глушки Білоцерківського району Київської області загинули дві дівчинки 9-ти і 11-ти років. Діти прийшли до водойми потай від батьків. Про це повідомляє ТСН.

Разом із загиблими Лізою та Лілією на річку пішла їхня подруга Мар'яна. Вона стала єдиним свідком трагічної події. Зараз Мар'яна знаходиться в шоковому стані, лікарі та батьки не дозволяють з нею спілкуватися.

Відео: Школярки загинули на річці, коли хотіли пострибати з тарзанки (tsn.ua)

За словами правоохоронців і рідних, коли у воді опинилася Ліза, Лілія кинулася її рятувати, оскільки подруга не вміла плавати. В цей час Мар'яна побігла кликати на допомогу, але не встигла. Дівчаток знайшли вже мертвими.

"Рятували своїми силами. Мама прибігла і сестра її, спочатку її дитину знайшли, почали робити штучне дихання - не виходило", - розповів голова сільради Валерій Дубовий.

У місцевій школі в пам'ять про загиблих учнів пролунав символічний останній дзвінок. Їх поховають у четвер, 15 червня. Лілія знайде спокій у Глушках, а Ліза - у Рівненській області поруч з батьком.

Раніше Styler писав про те, що у Київській області двоє дітей потонули під час стрибків з тарзанки.