"Сталінські часи": Геращенко обурена затриманням дітей-"диверсан тів" у "ДНР"

STYLERLIFE        13.09.2016 - 14:20
Фото:
Фото:

Чиновниця направила відповідні листи в ОБСЄ та ЮНІСЕФ з проханням негайно перевірити цю інформацію

Віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Ірина Геращенко обурилася тим, що "ДНР" зловили нібито дітей -"диверсантів". Терористи підозрюють школярів підозрюють у співпраці з українськими "диверсантами". Свою думку з цього приводу Геращенко висловила на Facebook-сторінці.

"Днями в ЗМІ з'явилася шокуюча інформація, що орки в ОРДЛО затримали групу підлітків за " диверсіі " і катують іх....Ця інформація , очевидно , потребує перевірки- і я думаю, це хороша нагода ЮНІСЕФ перевірити цю інформацію, отримати доступ до нещасних дітей, що іх катують публічними допитами на відео . Те, що ми бачимо на відео - це сталінські часи, сталінські методи, які успішно переймає ФСБ і іх сателіти в ОРДЛО. Сьогодні я спрямувала відповідні листи на ОБСЄ і ЮНІСЕФ з проханням терміново перевірити цю інформацію. І , очевидно, підніматиму це питання в Мінську 21 вересня", - написала вона.

 

Під час кількох останніх зустрічей гуманітарноі групи в Мінську найбільш емоційною в обговоренні була, ні, навіть не ба...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 13 вересня 2016 р.

Як раніше повідомлялося, в "ДНР" семеро школярів затримали за підозрою в диверсії.

On Top