Стало відомо, що найчастіше читають українці в "Вікіпедії"

Стало відомо, що найчастіше читають українці в "Вікіпедії"
Українська "Вікіпедія" (Колаж РБК-Україна)

Названі 20 найпопулярніших матеріалів на українській "Вікіпедії" за 2016 рік

Названий топ-20 найбільш популярних статей на українській безкоштовній електронній енциклопедії "Вікіпедія", яка нещодавно посіла 16 місце за кількістю матеріалів серед 295 мовних розділів "Вікіпедії". Відповідну інфографіку підготувало "Сегодня".

З більш, ніж 700 тисяч статей українською мовою, перше місце посів матеріал про Тараса Шевченка з показником у 680 тисяч переглядів.

У топ-3 також входять статті "Україна" (668 тис.) і "Леся Українка" (389 тис.). На четвертій позиції розмістився матеріал про Івана Франка. П'яте місце посіла стаття про DZIDZO.

Матеріал про Київ опинився на шостій позиції, а сьоме місце посіла Київська Русь.

Восьмим в топі став матеріал про Другу світову війну. Дев'яте місце – Перша світова війна.

Топ-10 замикає стаття "Війна на сході України".

Далі у рейтингу "Львів", "Коди мобільних операторів України", "Чорнобильська катастрофа", "Список українських жіночих імен", "Великобританія", "Костенко Ліна Василівна", "Збройні сили України", "Прислівник" і "Богдан Хмельницький".

Топ-20 замкнув матеріал "Втрати силових структур внаслідок російського вторгнення в Україну".

Стало відомо, що найчастіше читають українці в "Вікіпедії"

Інфографіка "Вікіпедії" (segodnya.ua)

Варто відзначити, що в рейтингу за кількістю матеріалів у мовних розділах, де україномовна "Вікіпедія" розмістилася на 16-му місці між китайською і перською версіями, перше місце зайняла англійська версія (5,4 млн статей). Далі йдуть себуанська (мова, поширена на Філіппінах – 4,5 млн статей) і шведська (3,7 млн статей).

Раніше повідомлялося, що україномовна "Вікіпедія" встановила своєрідний рекорд.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся