ru ua

Стало відомо, хто отримав премію за кращу книгу від ВВС Україна

Стало відомо, хто отримав премію за кращу книгу від ВВС Україна Фото: "Книга року-2017" (Колаж РБК-Україна)

Переможець отримає грошову премію

ВВС Україна назвала переможців премії "Книга року ВВС-2017", представленої у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Про це йдеться на сайті "ВВС Україна".

Премію за кращу українську книгу в 2017 році отримала письменниця Катерина Калитко, за збірку оповідань "Земля втрачених або маленькі страшні казки".

У номінації "Дитяча книга року-2017" переможцем стала Анна Коршунова за книгу "Комп і компанія".

Обидві переможниці отримають грошову премію у розмірі 1000 фунтів, у гривневому еквіваленті – трохи більше 36 000 гривень.

Редактор Європейського департаменту Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс зазначив, що теми, яких торкається Катерина Калитко у своєму збірнику, особливо актуальні зараз, коли світ здається все більш роз'єднаним.

"Вона підкреслює важливість зберігати вміння людського спілкування, досягати взаєморозуміння між людьми з різним життєвим досвідом, схожою історією та цінностями", - додав Лісс.

За словами переможниці у номінації "Дитяча книга-2017", Анни Коршунової, вона не очікувала подібної нагороди і для неї вже величезним досягненням було те, що її книга потрапила в "Короткі списки".

"Для мене вже було досягненням, що я потрапила в "Короткі списки". І на нагородженні я вже сиділа неймовірно рада від того, що маю диплом фіналіста, спочатку давали їх. А коли ще й назвали мене як лауреата конкурсу - це взагалі було несподівано, адже дуже багато прекрасних письменників: сильних і з цікавими книгами. Я думаю, успіх в тому, що я писала для своєї дитини, а для неї погано не напишеш", - розповіла Анна Коршунова.

Видавництва, які видали книжки переможців, а це - "Видавництво Старого Лева" і "Час майстрів", отримали ексклюзивне право використовувати логотипи "Книга року ВВС" на своїх виданнях.

До речі, Forbes склав рейтинг найбільш високооплачуваних спортсменів всіх часів.