ua en ru

Стало відомо про стан побитої в Житомирі дівчини

Стало відомо про стан побитої в Житомирі дівчини Фото: Вікторія Шилюк (facebook.com/marina.svyatetska)

Постраждала перебуває в лікарні

Вікторії Шилюк, яку в Житомирі жорстоко побив студент, зробили операцію. Дівчина вже прийшла до тями. Про це повідомляє "Канал 24".

Дівчина майже три тижні перебувала в комі після побиття. Це відбулося 3 січня, коли 19-річна Вікторія поверталася з тренування. У цей момент на неї напав 20-річний студент, вдарив її по голові і вкрав вкрав золоті прикраси.

В результаті у дівчини діагностували набряк головного мозку. Їй провели операцію і вона прийшла до тями.

У поліції говорять, що в той злощасний день студент вживав алкогольні напої. Його вдалося затримати в той момент, коли він намагався продати викрадені речі.

Відео: Постраждала дівчина вже прийшла до тями (youtube.com/24 Канал)

Злочинець визнав свою провину. Йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.

"Вина його для нас, як працівників, що безпосередньо спілкувалися з злочинцем, не викликає жодних сумнівів. Він розповів про обставини вчинення злочину, розповів у вільному такому спілкуванні", – зазначив начальник управління карного розшуку ГУНП в Житомирській області Віктор Бугира.

Раніше повідомлялося, що медики борються за життя жорстоко побитої студентки з Житомира.

Дівчина не стекла кров'ю тільки завдяки тому, що в момент нападу вона розмовляла з приятелем по телефону. Друзі і родичі відразу кинулися на пошуки і швидко її знайшли. Ввечері вона поверталася зі спортзалу, вирішила скоротити шлях і йшла по мосту через річку.