ua en ru

Старші діти Максакової поїхали з батьком виступати в анексованому Криму

Старші діти Максакової поїхали з батьком виступати в анексованому Криму Фото: Максакова з дочкою (facebook.com/maria.maksakova)

В окупованій Ялті діти вдови Вороненкова від першого чоловіка читали вірші Пастернака

Старші діти оперної співачки Марії Максакової, вдови вбитого в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, виступили в анексованому Росією Криму. На захід в окуповану Ялту їх відвіз рідний батько Володимир Тюрін. Про це повідомляє видання Starhit.ru.

Старші діти Максакової – Ілля та Людмила зараз живуть з батьком. В Ялті вони виступили в рамках дитячого випуску проекту "Музика для гурманів", що отримав назву "Маленький концерт".

Ілля зачитав вірш Бориса Пастернака "Музыка", а Людмила вибрала "Во всем мне хочется дойти до самой сути".

"В той вечір діти Марії Максакової представили публіці декілька нестаріючих творів, які стали класикою. Так, Ілля захопив присутніх виконанням маршу з опери Сергія Прокоф'єва "Любовь к трем апельсинам", а його сестра Людмила здивувала своїми віртуозними навичками гри на арфі", - написали у російському виданні.

"Родичі, серед яких були бабуся Людмила Максакова і батько Володимир Тюрін, підтримували Іллю і Людмилу бурхливими оплесками", - зазначили у виданні.

Відео: Діти Максакової в Ялті (YouTube/starhitvideo)

До речі, Максакова заявила, що пережила вбивство чоловіка завдяки підтримці та любові України.