ua en ru

Столичний "герой парковки" зупинив кілька трамваїв

Столичний "герой парковки" зупинив кілька трамваїв Фото: Парковка (unsplash.com/John Matychuk)

Водій залишив автомобіль у недозволеному місці

У Києві на Харківському Шосе "герой паркування" зупинив рух трамваїв. Про це повідомляється на сторінці спільноти dtp.kiev.ua у соціальній мережі Facebook.

Столичний "герой парковки" зупинив кілька трамваїв

Скріншот поста (facebook.com/dtp.kiev.ua)

"Черговий віртуоз паркування в Києві на Харківському Шосе, в напрямку Дарницької площі. Власник автомобіля Mitsubishi не довго думав, де припаркувати свою машину, залишив авто і пішов по своїх невідкладних справах. Цим створив безвихідь для трамваїв. Рух трамваїв припинений. Як боротися з такими авто "любителями"?" - сказано в повідомленні.

Столичний "герой парковки" зупинив кілька трамваїв

Фото: "Герой паркування" (facebook.com/dtp.kiev.ua)

У коментарях користувачі висловили своє обурення подією.

"Ну просто урод! Чому трамваї припинили рух! Треба було таранити! Чому з-за одного дебіла купа людей постраждало і опинилися в дискомфортній ситуації!" – пишуть в мережі.

"Пару років тому. Майже відразу. Дятел парканулся іншого. З мужиками вийшли, почекали хвилин 10. Чоловік 8 спочатку дали сигналку попиликали. Господар не прийшов. То взяли і перештовхали - частково перенесли на проїжджу частину. Думали взагалі перевернути на дах. Але вирішили до криміналу не доходити... На щастя водія", - розповіли користувачі.

Столичний "герой парковки" зупинив кілька трамваїв

"Головне дзеркальце з боку рейок загнув", - зауважили в коментарях.

Раніше у Києві помітили чергового "героя паркування".

"Київ. Герой парковки на проспекті М. Бажана. Магазин Novus. Черговий герой або інвалід паркування? Мабуть зміни в законі про паркування на місцях для людей з інвалідністю, водія Daewoo №AA3431MO абсолютно не цікавлять", - розповіли очевидці.