ru ua

Суд над Зайцевої: рідні загиблих не повірили у щирість вибачень винуватців трагедії

Суд над Зайцевої: рідні загиблих не повірили у щирість вибачень винуватців трагедії Колаж РБК-Україна

Вони вважають, що її слова - це спосіб уникнути покарання

Родичі загиблих у жахливій ДТП у Харкові вважають, що слова Олени Зайцевої про те, що вона визнає себе винною, не є щирими. Про це передає ТСН.

"Хотілося побачити, хто позбавив нас життя. Нічого я від неї не бачила, ніяких почуттів, ніде ні складки не здригнулося, ні зморшки, нічого. Їй шкода себе – це однозначно", - говорить Світлана Євтєєва, мати загиблого 27-річного Олександра Євтєєва.

Рідні загиблих кажуть, що, якщо б дівчина хотіла вибачитися, то зробила б це значно раніше. Тепер її слова - це спосіб уникнути покарання.

"Я дивився на неї, у неї такий же тонкий голосок, як у моєї Оксаночки, яка зараз лежить. Просто хочеться сказати: що ж ти наробила, дівчинко", - говорить Ігор Берченко, батько загиблої Діани Берченко і Оксани Евтеевой, яка зараз лежить у лікарні.

Відео: Суд над Зайцевої (youtube.com/ТСН)

Нагадаємо, що батьки загиблого у ДТП хлопця зробили заяву.

Близькі хлопця повідомили, що вважають винною у злочині виключно Олену Зайцеву.

"Я за кермом більше, ніж вона живе на білому світі. Приблизно розумію, якою була швидкість. Якщо Дронов і винен, то лише порушення ПДР, а Зайцева винна у смерті шести людей", – сказав батько загиблого Олександра.

Мати 27-річного хлопця вважає, що це не аварія, а вбивство.

"Вона свідомо вбив шість осіб. Більше десяти років вживати ліки і після цього сідати за кермо. Цей злочин було скоєно навмисно", – наголосила мати Олександра.

Також повідомлялося, що суд над Зайцевої, яку підозрюють у скоєнні смертельного ДТП у Харкові, дав справі новий поворот. Заява дівчини під час засідання може пом'якшити їй вирок.