ua en ru

Суд над Зайцевою: сім'ї загиблих у страшному ДТП в Харкові прийшли на засідання

Суд над Зайцевою: сім'ї загиблих у страшному ДТП в Харкові прийшли на засідання Фото: Олена Зайева (Марієнко Андрій / УНІАН)

Суд вирішить, чи відпускати підозрюваних з-під варти

У середу, 13 грудня, проходить суд над Зайцевої, яку звинувачують у ДТП в Харкові. На засідання прийшли рідні загиблих у страшній аварії. Про це повідомляє місцеве видання "Город Х".

"На засідання прийшла адвокат потерпілих Калюжна Катерина. Разом з нею – Ігор Берченко, батько загиблої Оксани і Діани Берченко, а також батьки загиблого Олександра Євтєєва", – розповіла кореспондент видання.

Нагадаємо, Олександр Євтєєв загинув 18 жовтня під час страшного ДТП, що сталася на вулиці Сумській в Харкові. В той день аварія забрала життя п'яти осіб. Ще шестеро потрапили до лікарні з важкими травмами. Серед них була дружина Олександра Оксана Євтєєва та її сестра Діана Берченко. Діану врятувати не вдалося: 26 жовтня її не стало.

Масштабне ДТП у Харкові в результаті зіткнення автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg, після чого Lexus влетів у натовп людей.

За кермом Lexus перебувала 20-річна студентка Олена Зайцева, а Volkswagen Touareg керував Геннадій Дронов. Обидва вони проходять у справі як підозрювані.

До речі, Зайцева визнала свою провину.

Зокрема, вона заявила, що "винна у трагедії" і зі сльозами на очах звернулася до сім'ям загиблих з проханням про прощення. За її словами, зараз головне завдання суспільства - це "допомогти сім'ям жертв аварії".

Також дівчина зазначила, що "боїться нового зіткнення" і "більше ніколи не планує сідати за кермо".