ru ua

Суд над Зайцевою: "Я б віддала своє життя! Кожного дня молюся про всіх загиблих"

Суд над Зайцевою: "Я б віддала своє життя! Кожного дня молюся про всіх загиблих" Олена Зайцева в суді (facebook.com/nikolay.krivolapoff)

Зайцева вибачилася перед потерпілими і попросила не асоціювати її з наркозалежної

Сьогодні, 13 грудня, у Харкові розпочалося засідання суда над Оленою Зайцевою, яка підозрюється в скоєнні страшного ДТП 18 жовтня 2017 року по вул. Сумська, в результаті якого загинуло 6 чоловік.

Також підкреслюється, що на даний момент проходить засідання на тему подальшого утримання Зайцевої під вартою. Зокрема, обвинувачення вимагає і далі утримувати Зайцеву під вартою до 14 лютого 2018.

На початку засідання Олені Зайцевій надали слово. Так, підозрювана зі сльозами на очах вибачилася перед сім'ями загиблих і потерпілих.

"Я щиро співчуваю і прошу вибачення! Будь ласка, вибачте мене, якщо зможете, я дійсно сумую і молюся кожен день про всіх загиблих і потерпілих... Я б віддала своє життя! Я вам клянусь, більше ніколи не сяду за кермо. Вибачте будь ласка...

Всі вважають, що я наркоманка, але я не хочу, щоб в першу чергу вважали, що винуватиця ДТП – наркоманка. Я нічого не вживала, для мене це небезпечно, якщо прийму, то це буде смертельним результатом", - каже Зайцева.

Суд над Зайцевою: "Я б віддала своє життя! Кожного дня молюся про всіх загиблих"

Олена Зайцева, одна з обвинувачених у справі смертельного ДТП у Харкові

Я готова понести покарання, яке дасть мені суд. Але, будь ласка, вибачте мене. Це не було впливом якихось препаратів. Будь-які речовини опинилися через знеболюючі, які я приймаю через свою проблему", - сказала Олена Зайцева.

В 14:00 розпочнеться засідання з участю другого фігуранта справи щодо страшного ДТП на Сумщині - Геннадієм Дроновым.