ru ua

Суддя не здивував комісію Верховного Суду наявністю шести незадекларованих елітних авто

Суддя не здивував комісію Верховного Суду наявністю шести незадекларованих елітних авто Сергій Станік (Скріншот з відео/youtube.com/BIHUS info)

За словами Сергія Станіка, автомобілі належать його мамі

Син колишньої судді Конституційного суду України часів Кучми і Януковича Сюзанни Станік, легко пройшов співбесіду на здобуття посади кандидата у Верховний Суд України. Про це йдеться в сюжеті "Наші Гроші".

Журналісти відзначають, що судді Вищої кваліфікаційної комісії навіть не звернули уваги на таку "дрібницю", як наявність у молодого судді Сергія Станіка довіреностей на автопарк з шести дорогих автомобілів, серед яких - два Mercedes-Benz, BMW X5 і Porsche Cayenne, не відображених в електронній декларації держслужбовця.

За словами самого Станіка, довіреності він отримав від матері, але автомобілями ніколи не користувався, лише кілька разів підвозив маму.

"Я в основному їжджу на метро і пішки ходжу, а це, по суті, я просто допомагав", - сказав він.

Відео: Вибіркове правосуддя ВККС (youtube.com/BIHUS info)

Журналісти припускають, що це правда - його мати відома тим, що у свій час придбала дві квартири вартістю $2 млн кожна. Але це не позбавляє суддю від необхідності вказувати довіреності на ТЗ і дороге майно членів сім'ї в декларації.

Раніше стало відомо, що задекларував депутат-прогульник і батько прем'єр-міністра України Гройсмана.