ua en ru

У супермаркеті Києва знайшли батон з хробаками (оновлено)

У супермаркеті Києва знайшли батон з хробаками (оновлено) Фото: Батон (pixabay.com/isfara)

Хліб знаходився в целофановій упаковці

У Києві в одному з супермаркетів великої мережі продавали батон з хробаками всередині. Про це повідомили на сторінці "Київ Оперативний" в соціальній мережі Facebook, опублікувавши відповідні фотографії.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/KyivOperativ

"Купили батон в магазині "Сільпо" на вул. Конєва. Цікаво, це вони так зберігають чи таке привезли?" - сказано в підписі до знімків.

На фотографіях видно, що в м'якоті хліба є сторонні тіла - білі хробаки. Як зіпсований хліб з'явився на прилавку - невідомо.

У супермаркеті Києва знайшли батон з хробаками (оновлено)

Фото: Батон (facebook.com/KyivOperativ)

У супермаркеті Києва знайшли батон з хробаками (оновлено)

Фото: Хліб в "Сільпо" (facebook.com/KyivOperativ)

У коментарях користувачі поділилися своїм досвідом неприємних знахідок. Один з користувачів розповів, як одного разу купив рис з жуками. Інший користувач знайшов таргана в консерві "кільки в томаті".

До слова, інформація про батоні з личинками, швидше за все, є фейком.

Представники компанії "Київхліб" зв'язалася з редакцією Styler і розповіли, що вони гарантують якість своєї продукції. При цьому в компанії звернули увагу на те, що користувачем, який зробив знімки батона, не було представлено жодних фактів, що хліб був саме придбаний з личинками.

"Виробник гарантує безпеку "Батона нарізного київського" протягом його терміну придатності: упакований виріб - 48 годин, неупакований виріб - 24 години... Не відомо, скільки і в яких умовах зберігався хліб ... доцільно звернути увагу, що на другому фото знаходиться муха, і, очевидно, що споживач фотографує вдома, а не в торговельній мережі. "Київхліб" не отримував звернень від споживача щодо подібного факту", - додали в "Київхлібі".

Нагадаємо, після масового отруєння суші у чотирьох хворих діагностували сальмонельоз. Результати аналізів решти постраждалих поки невідомі.