ru ua

"Світла і вічна пам'ять": в зоні АТО загинув 29-річний військовий

"Світла і вічна пам'ять": в зоні АТО загинув 29-річний військовий Фото: Скорбота (pixabay)

Воїн загинув від кулі снайпера

На Донеччині загинув 29-річний боєць АТО Павло Корнелюк. Вінницька область втратила ще одного свого сина. Військовий загинув від кулі снайпера, захищаючи цілісність України. Про це повідомляється на сторінці "Книги пам'яті померлих за Україну" Facebook.

"Вінниччина втратила свого сина. Світла і Вічна Пам'ять, Царство Небесне. Родині Павла, всім його друзям і побратимам щирі співчуття. Вінницька область знову понесла втрати в зоні АТО. Вчора на Сході України в зоні проведення АТО загинув наш земляк Павло Корнелюк, 1988 року народження. Павло Корнелюк загинув при виконанні службових обов'язків. Виконуючи бойове завдання на спостережному пункті, Павло отримав вогнепальне поранення голови від кулі снайпера. Помер у військовому госпіталі р. Авдіївка, о 18.50 год. Обставини і місце загибелі поки уточнюються", - сказано в повідомленні.

"Світла і вічна пам'ять": в зоні АТО загинув 29-річний військовий"Світла і вічна пам'ять": в зоні АТО загинув 29-річний військовийСкріншот (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Як раніше писав Styler, у Миргороді Полтавської області провели в останню путь загиблого в зоні АТО 27-річного бійця Олександра Зубченка. Про це повідомляє Gazeta.ua. Зубченко був добровольцем штурмового підрозділи батальйону "Волинь" Української добровольчої армії. Хлопець загинув 10 грудня під Марьинкой Донецької області.