ua en ru

Світлична на Харківському марафоні до Дня Незалежності пробігла 10 км

Світлична на Харківському марафоні до Дня Незалежності пробігла 10 км Фото: Юлія Світлична на марафоні в Харкові (прес-служба ХОДА)

"Ми робимо одну справу і, коли ми разом, досягаємо більшого результату", - сказала глава Харківської ОДА

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична взяла участь у марафоні, присвяченому 26-ій річниці Незалежності України і разом з харків'янами та гостями міста пробігла дистанцію 10 км. Про це повідомляє сайт Харківської ОДА.

Як повідомляє прес-служба ОДА, Світлична бере участь у змаганнях традиційно – вже третій рік поспіль.

"Ми підтримуємо і професіоналів, і аматорів. І такі заходи, як сьогоднішній марафон, дуже важливі, тому що підвищують інтерес людей до спорту. У харків'ян для занять спортом є великі можливості, і зараз ми займаємося тим, щоб розширити можливості для жителів районів області. Будуємо спортивні майданчики, будуємо фізкультурно-оздоровчі комплекси, щоб люди могли приділяти час спорту протягом всього року, а не тільки влітку", - пояснила Юлія Світлична.

altaltalt

Фото: Юлія Світлична бере участь у харківському марафоні до Дня незалежності (прес-служба ХОДА)

Вона зазначила згуртовану і дружню атмосферу на марафоні.

"Мене мотивують харків'яни. У нас у всіх було бажання пробігти свою дистанцію. Ми підтримували один одного в дорозі, вболівали один за одного, зустрічали з радістю на фініші. Ми робимо одну справу і, коли ми разом, досягаємо більшого результату", - сказала Юлія Світлична.

Нагадаємо, ХХХІІ Міжнародний легкоатлетичний марафон традиційно пройшов у Харкові напередодні Дня Незалежності України, Дня Державного прапора та Дня міста. У забігу взяли участь усі бажаючі – від дітей до людей у віці 60 і старше. Єдиною обов'язковою умовою для тих, хто зважився бігти на дистанції 3 і 10 км, став дозвіл лікаря на участь у змаганнях. Позмагатися у марафоні (42 км 195 м) і напівмарафоні (21 км 97 м) могли спортсмени від 18 років і старше, що мають допуск відповідного медичного закладу.