ua en ru

Свідки вибуху машини "копа" в Ізмаїлі розповіли про трагедію

Свідки вибуху машини "копа" в Ізмаїлі розповіли про трагедію Фото: Вибух (pixabay.com/PatternPictures)

Співробітник правоохоронних органів забирав сім'ю з будинку, коли стався інцидент

Очевидці розповіли про вибух автомобіля поліцейського в Ізмаїлі. Ударною хвилею вибило вікна балкона на першому поверсі, передає ТСН.

"Хлопчик з чоловіком були в машині, вони нас чекали, а ми вийшли через пару хвилин, підійшли до машини – і через пару секунд стався великий вибух. Ми подивилися вниз – там був дим. Ми відійшли з дитиною і потім вже побачили кров і все інше", - поділилася дружина поліцейського Катерина Пуйческу.

Постраждала жінка каже, сподівалася, що це просто несправність машини. До неї на допомогу кинулися жителі сусідньої багатоповерхівки, потім приїхали медики.


Відео: В результаті вибуху машини постраждала дружина поліцейського і дочка (tsn.ua)

"Знепритомніла, потім її привели до тями. Маша (дочка поліцейського – ред.) була в крові. Приїхала швидка, перев'язали ногу, забрали в лікарню", - розповів хлопчик, який став свідком події.

"Більше всього постраждала Катерина, яка отримала травму стопи внаслідок осколкового поранення. При огляді був виявлений перелом п'ятої кістки", - розповів головний лікар місцевої лікарні Олександр Любицин.

Донька співробітника поліції, шестирічна Маша, відбулася синцями та переляком. Катерина знаходиться в хірургії лікарні. Медики ще не витягли всі осколки з її ноги, але кажуть, що загрози життю немає.

Родина підозрює, що це був замах, оскільки чоловік Катерини працює заступником керівника карного розшуку.

Нагадаємо, що в Ізмаїлі вибухнув поліцейський автомобіль, є постраждалі.