ua en ru

"Сволота наживається на війні": боєць АТО, якого побили в центрі Києва, опублікував фото нападника

"Сволота наживається на війні": боєць АТО, якого побили в центрі Києва, опублікував фото нападника Фото: Геннадій Дубров (facebook.com/ssbizon)

"Кіборг" повідомив про свій стан і розповів подробиці інциденту з псевдоволонтерами

У центрі Києва побили бійця АТО Геннадія Дуброва. Постраждалий військовослужбовець розповів про свій стан і про деталі інциденту, а також опублікував фотографії нападника і псевдоволонтера. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Мене били сильно, і я не міг нічого з цим зробити, бо після першого несподіваного удару відчував лише глухий страшенний біль у голові і нічого не розумів. Три важкі контузії під час війни дали свій результат", - зазначив Дубров.

"Спробую коротко про все. Лікарі надали допомогу. Розсічена брова і губа. Медики обкололи мене знеболюючими і дали таблетки від тиску, бо сердечко билося з такою швидкістю, що ледве не стався інфаркт. Зараз сильно нудить, голова паморочиться, можливо, буду викликати швидку", - написав АТОшник.

Він відзначив, що йому 25 років.

Геннадій повідомив, що написав заяву в поліцію, проте його попередили, що "шансів мало", оскільки у нього легкі тілесні ушкодження і провину буде важко довести.

"Завтра йду на слідчу медичну експертизу", - додав Дубров.

"Сволота наживається на війні": боєць АТО, якого побили в центрі Києва, опублікував фото нападника"Сволота наживається на війні": боєць АТО, якого побили в центрі Києва, опублікував фото нападника"Сволота наживається на війні": боєць АТО, якого побили в центрі Києва, опублікував фото нападника"Сволота наживається на війні": боєць АТО, якого побили в центрі Києва, опублікував фото нападника

Фото: Псевдоволонтери (facebook.com/ssbizon)

"Є речі, які ніколи не пропущу і не прощу. Майдан для мене - це місце точки неповернення, і в якомусь сенсі святе місце, особливо пам'ятник Небесної сотні. Часто буваю в тому районі і відразу біля пам'ятника між квітами, лампадками та синьо-жовтими стрічками кожен раз стоїть паперова коробка від нової пошти, на ній наклеєний напис на А4: "на госпіталь". На коробці немає ніяких печаток і пломб. Біля пам'ятника неадеквати, які спілкуються нецензурною лексикою, пропонують людям синьо-жовті стрічки за гроші, при цьому говорять, що збирають на госпіталь. Я з ними не раз говорив. Просив, щоб вони поставили пластикову опломбовану скриньку з печаткою благодійної організації. Вони цього так і не зробили", - зазначив "кіборг".

Він повідомив, що 30 червня ці ж "волонтери" напали на журналістку.

"Для чого нам це? Я не можу проходити повз, коли якась сволота наживається на війні. Я не можу застрелити Пороха або Полторака. Не ллю зраду і т д. Намагаюся змінювати на своєму рівні. Як мене побили? Я йшов на пошту за посилкою. Ну, знову побачив коробку і купку знайомих неадекватів зі стрічками. Почав з ними говорити, спочатку жінка сказала, що зараз за мною прийдуть, і за кілька хвилин я отримав від дядька поблизу в голову разів п'ять. Він втік. Якщо чесно, не дуже пам'ятаю, скільки часу минуло, поки почав йти в поліцію. Хто ці люди? Я чітко знаю, як виглядає нападник і як виглядають всі інші продавці стрічок - "волонтери", які збирають на госпіталь. На фото нападник і неадекватна "волонтер". Нехай країна знає своїх хероїв!" – підкреслив АТОшник.

"Сволота наживається на війні": боєць АТО, якого побили в центрі Києва, опублікував фото нападника

Скріншот поста (facebook.com/ssbizon)

Нагадаємо, в центрі Києва побили "кіборга". Раніше стала відома причина конфлікту.