"Таке неприпустимо": омбудсмен підтвердила грубе порушення прав 12-річної породіллі телеканалом "Інтер"

Четвер 19 жовтня 2017 15:54
"Таке неприпустимо": омбудсмен підтвердила грубе порушення прав 12-річної породіллі телеканалом "Інтер"
12-річна мама (скріншот відео з YouTube-каналу Стосується кожного)

Скандал з дитиною-породіллею з Львівської області набирає обертів

Омбудсмен Валерія Лутковська звернулась до Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про порушення прав дитини телеканалом "Інтер". Мова йде про ефір, в якому говорили про 12-річну дівчину, яка народила дитину. Про це повідомляється на сторінці Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" Facebook.

"Зрозуміло, що в нашій національній традиції народження дитини 12-річною особою викликає певний суспільний резонанс. Але при цьому повинен бути дотриманий баланс між інтересами суспільства і правами людини, в даному випадку - дитини. По суті, в ефірі 12-річній дитині задавалися питання про те, хто є батьком її дитини, скільки раз з чоловіком, який може бути батьком, вона мала сексуальні стосунки, застосовувалося насильство, було опір і т. д.", - заявила вона.

На думку Лутковської, такі питання некоректні і їх можуть задавати тільки слідчі під час проведення досудового розслідування.

"Оскільки після проведення відповідних аналізів не підтвердилося батьківство конкретного чоловіка, про якого йшлося в ефірі, а стало відомо, що 12-річна дівчинка мала сексуальні стосунки з кількома чоловіками, таке неприпустимо виносити на загальний огляд, оскільки інформація, поширена в ефірі, може нанести дитині тільки шкоду ", - сказала вона

"Таке неприпустимо": омбудсмен підтвердила грубе порушення прав 12-річної породіллі телеканалом "Інтер""Таке неприпустимо": омбудсмен підтвердила грубе порушення прав 12-річної породіллі телеканалом "Інтер""Таке неприпустимо": омбудсмен підтвердила грубе порушення прав 12-річної породіллі телеканалом "Інтер"

Скріншот (facebook.com/ombudsmanUA)

Нагадаємо, що автори сюжету про 12-річної мами можуть опинитися на лаві підсудних.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся