Телеканали бойкотують російський Чемпіонат світу з футболу

STYLERLIFE        17.09.2016 - 13:03
Фото: Міністр спорту РФ Віталій Мутко (glavny.tv)
Фото: Міністр спорту РФ Віталій Мутко (glavny.tv)

Чемпіонат пройде в одинадцяти російських містах у червні-липні 2018 року

У Росії нарікають – ще ні один телеканал світу не купив права на трансляцію матчів Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в 11 російських містах у червні-липні 2018 року. Про це на брифінгу заявив міністр спорту Росії, голова оргкомітету Росія-2018 Віталій Мутко.

"Ні один канал у нас поки не купив права на показ чемпіонату світу 2018 року", - заявив чиновник, давши зрозуміти, що подальше зволікання влетить телекомпаніям в копієчку.

Приймаючими містами матчів Чемпіонату світу-2018 є Москва, Санкт-Петербург, Калінінград, Казань, Волгоград, Нижній Новгород, Самара, Саранськ, Єкатеринбург, Ростов-на-Дону і Сочі. В даний час ведуться будівельні роботи на 10 з 12 стадіонів, в експлуатацію здано лише "Відкриття-Арена" в Москві і "Казань-Арена".

Як повідомлялося, Слідча палата комітету з етики Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) завела нову справу про корупцію проти колишнього президента організації Йозефа Блаттера, за підтримки якого Росія стала господаркою Чемпіонату світу з футболу-2018. Крім Блаттера, звинувачення висунуті проти колишнього генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке і колишнього фінансового директора Маркуса Каттнера. Екс-керівництво підозрюють в хабарництві, корупції, отримання та передачі подарунків, наявності конфлікту інтересів, виплаті мільйонних сум зарплати, бонусів та інших порушеннях.

On Top