ru ua

Тепер легше: у Києві спростили правила виклику "швидкої" і невідкладної допомоги

Тепер легше: у Києві спростили правила виклику "швидкої" і невідкладної допомоги Фото: "швидка" допомога (РБК -Україна)

Нововведення запроваджено з першого вересня

Тепер жителям Києва буде набагато простіше викликати "швидку". З першого вересня, зателефонувавши за номером "103" жителі столиці зможуть викликати не тільки "швидку допомогу", але і невідкладну (раніше людям доводилося запам'ятовувати або записувати 7-значний номер "швидкої" в їх районі). Як повідомляють "Факти", Валентина Гінзбург вважає, що такі зміни підуть на користь людям.

За словами Валентини, яка є директором Департаменту охорони здоров'я Київської міської держадміністрації, тепер на дзвінки у "швидку" будуть відповідати фахівці, які зможуть миттєво зорієнтуватися в ситуації, почувши симптоми телефонувала. Оператор зможе самостійно визначити, яка допомога потрібна пацієнту та, за необхідності, перенаправлення виклику лікаря.

Крім того, тепер всі дзвінки будуть записуватися, цей момент Гінзбург прокоментувала так: "Сподіваємося, що це значно зменшить кількість скарг киян на некоректність медиків або на те, що виклик відмовляються приймати".

До речі, нещодавно також повідомили, що в Києві через футбол метро змінить режим роботи трьох станцій .

Також нещодавно ми публікували список найкращих столичних культурних заходів, які варто відвідати цієї осені.

Крім того, раніше ми писали про те, що почалася реєстрація на столичний забіг до Дня фізкультури і спорту, який пройде 9-го вересня.

Відео РБК-Україна