"Тепер я бачив все": у Вінницькій області знівечили пінопластом пам'ятник архітектури

STYLER LIFE 01.02.2018 - 11:05
Фото: Замок у Мурованих Курилівцях (mr-brut.livejournal.com) Фото: Замок у Мурованих Курилівцях (mr-brut.livejournal.com)

Роботи велися як мінімум з грудня 2017

У селищі Муровані Курилівці Вінницької області утеплили пінопластом бастіонні укріплення місцевого замку, який вважається пам'яткою архітектури національного значення. Про це повідомив керівник проекту "Замки і фортеці України" Філіп Гавриленко на своїй сторінці в Facebook.

"Тепер я бачив все": у Вінницькій області знівечили пінопластом пам'ятник архітектури

Фото: Бастіонні укріплення замку (facebook.com/Гавриленко Філіп)

"З серії "Тепер я бачив все". Як мені повідомили, недавно рівень культурного розвитку в Мурованих Курилівцях (Вінницька обл.) зашкалив - за кілька останніх років там вже так просочилися свіжими європейськими реставраційними трендами, що почали утеплювати пінопластом дивом уцілілі бастіонні укріплення місцевого замку, пам'ятки архітектури Національного значення, між іншим", - написав він.

"Особливий цинізм ситуації, як на мене, полягає в тому, що зараз приміщення замку-палацу займає школа-інтернат, тобто за логікою, тут розташований такий собі місцевий центр освіти і культури, де хорошого/доброго/вічного вчать підростаюче покоління", - додав він.

"Тепер я бачив все": у Вінницькій області знівечили пінопластом пам'ятник архітектури

Скріншот поста (facebook.com/Гавриленко Філіп)

Філіп Гавриленко зазначив, що роботи велися як мінімум з грудня 2017, тоді ж і було зроблено фото. Тому зараз роботи, можливо, вже завершені.

Раніше киян обурив понівечений фасад опери, на який повісили величезний рекламний банер.

Теги:  замок,  здание