ua en ru

У Тернополі горе-матір зачинила в будинку дітей і пішла святкувати Великдень

У Тернополі горе-матір зачинила в будинку дітей і пішла святкувати Великдень Фото: Лялька (РБК-Україна)

28-річна жінка залишила сина і дочку в замкненій квартирі

У Тернополі горе-мати пішла святкувати Великдень, кинувши вдома двох дітей. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції області.

Поліцейські отримали повідомлення, що із зачиненої квартири в одній з багатоповерхівок на масиві Дружба лунають дитячі крики. Виїхавши за вказаною адресою, правоохоронці з'ясували, що в приміщенні знаходяться чотирирічний хлопчик і десятирічна дівчинка, яких мати залишила одних, а сама пішла святкувати Великдень. Крім вермішелі швидкого приготування в квартирі не було чого їсти.

Виявилося, що дітей жінка закрила ще у неділю, 16 квітня, але навіть через добу вона вдома так і не з'явилася. Тоді малюки почали кричати та кликати на допомогу, оскільки телефона у них не було.

Поліцейські, щоб звільнити дітей із квартири, викликали пожежних, які за допомогою драбини зняли їх з п'ятого поверху вниз.

Зараз хлопчик з дівчинкою знаходяться в "Центрі психологічної реабілітації дітей". Їхню матір вдалося розшукати через кілька годин. Вона перебувала у стані алкогольного сп'яніння. На жінку складено протокол за невиконання обов'язків по вихованню дітей.

До речі, у Вінницькій області на Великдень всю ніч шукали зниклу чотирирічну дівчинку.