ua ru

У Тернополі знайшли вбивцю випускниці

У Тернополі знайшли вбивцю випускниці Фото: У Тернопільській області жорстоко вбили дівчину (РБК-Україна)

На тілі 17-річної дівчини виявлено ножове поранення в області серця

У Тернополі знайшли вбивцю випускниці Ірини Мукоїд з села Вишнівець. У скоєному у присутності батька і адвоката зізнався 16-річний хлопець, повідомляє портал 0352.

Повідомляється, що в день вбивства підліток разом з друзями відпочивав на Дні молоді, вживаючи алкогольні напої. На місці святкування він знайшов ножа і забрав з собою.

Серед ночі хлопець пішов слідом за дівчиною, яка прямувала додому. Як повідомив начальник обласного управління поліції Олександр Богомол, підліток мав намір зґвалтувати Ірину.

"За його словами, коли він почав наближатися, та відчула кроки, повернулася, після чого він двічі вдарив її ножем. Від отриманих поранень у серце та легеню дівчина померла на місці. В хлопця були наміри зґвалтувати жертву, про що свідчать порвана на ній білизна. Однак по трасі їхав автомобіль, світло якого налякало хлопця. Спочатку він сховався за забором, а потім втік із місця події, залишивши дівчину із задертою сукнею", - розповів Богомол.

alt

Фото: Ірина Мукоїд (te.20minut.ua)

Проте правоохоронці не підтвердили факт зґвалтування.

На слід вбивці вийшли завдяки запальничці, яку той загубив на місці злочину.

"Спочатку він проходив як свідок. Давав покази. На похоронах він стояв коло поліціянтів. Коли люди почали висувати претензії, мовляв, повільно розслідують провадження, він підійшов до наших людей і сказав: "Знайдете вбивцю - розстріляйте!" - пригадав головний поліцейський області.

Хлопцеві оголосили підозру. Зараз він знаходиться у Чортківському СІЗО в одномісній камері для неповнолітніх, куди підліток сам попросився. Він зізнався у вбивстві в присутності батька і адвоката. Як повідомили в поліції, покарання для 16-річного хлопця буде таке ж, як і для дорослої людини.

Повідомляється, що в стані афекту підліток просився у слідчих на могилу до своєї жертви, щоб перепросити, а також і на купіль Святої Анни, щоб очиститися.

Раніше у Тернопільській області люди перекрили міжнародну трасу через моторошного вбивства 17-річної випускниці.