ua en ru

У Тернополі розкрили вбивство жінки, до якої прив'язали камінь і кинули в ставок

У Тернополі розкрили вбивство жінки, до якої прив'язали камінь і кинули в ставок Фото: Ставок (ixabay.com/bones64)

Тіло потерпілої було знайдено в ставку на глибині близько двох метрів

У Тернопільській області знайшли вбивцю жінки, чиє тіло дістали з дна ставка з прив'язаним 14-кілограмовим каменем. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Правоохоронці повідомили, що жінка познайомилася з вбивцею на сайті знайомств. Вони обидва проживали у Львівській області, але зустрілися в Тернопільській. Сюди 26-річний чоловік приїхав з чотирирічним сином. У Львові залишилася його вагітна дружина. У четвер, 17 серпня, до нього на побачення близько опівночі приїхала 38-річна жінка.

"Вбивця готувався до зустрічі з жінкою, придбав пляшку вина і шоколадку, але в будинок її запрошувати не став через дитину. На березі ставка вони розпили алкоголь, викупалися, а далі жінка затіяла сварку, бо чоловік категорично відмовився вести її в будинок ", - розповів начальник Управління карного розшуку ГУНП в Тернопільській області Анатолій Гуска.

Між людьми виникла сварка, в результаті якої львів'янин вдарив жінку кулаком в обличчя. Вона почала погрожувати йому поліцією і вона взявся душити її. Рот жінці вбивця заклеїв клейкою стрічкою. Коли вона задихнулася, він скинув її тіло в ставок, але воно спливло. Тоді львів'янин прив'язав до нього 14-кілограмовий камінь і скинув у воду ще раз.

Нагадаємо, під Тернополем в ставку знайшли тіло жінки з прив'язаним 14-кілограмовим каменем.