ua en ru

У Тернополі помер малюк від щеплення: його мати лікувалася 10 років, щоб завагітніти

У Тернополі помер малюк від щеплення: його мати лікувалася 10 років, щоб завагітніти Фото: Щеплення (freepik.es)

Це не остання медична експертиза

У Тернополі шестимісячний малюк помер від щеплення від дифтерії. Його мати ледве привели до тями, після того, як жінка дізналася цю новину. Лікарі кажуть, що це сталося не з їх вини, а звинувачують у всьому неякісну вакцину. Про це повідомляється в сюжеті MediaTor.

Лікар каже, що за 10 років з вакциною ніяких проблем не було.

"Вся вакцина від дифтерії - індійського виробництва. Одна ампула розрахована на 10 ін'єкцій вакцин. У нас ця вакцина вже 10 років. За цей час жодних скарг від батьків не було. Тільки спостерігалося незначне почервоніння", - розповіла медична кабінету щеплень Наталія Гаєвська.

Наголошується, що прищепили дитини рано вранці, а помер він вже вдень, в лікарню не встигли довезти. Зараз провели розтин тіла, але це не остання експертиза. протипоказань до щеплення у дитини не було.

На судово-медичній експертизі ретельно досліджували місце уколу, де було зроблено щеплення.

Відео: Смерть після щеплення (YouTube)

За словами родичів, мати, яка 10 років лікувалася, щоб завагітніти, ледве привели до тями. Між тим, в поліції відкрили кримінальне провадження.

"Причиною смерті дівчинки стала гостра дихальна недостатність, гіпоксемія. Дитина задихнулася. Що спричинило задухи - встановить експертиза", - зазначив начальник Нацполиции Тернопільщини Олександр Богомол.

Як раніше писав Styler, у Тернополі помер піврічна дитина після того, як йому зробили щеплення.