ua en ru

У Тернополі померла піврічна дитина після того, як їй зробили щеплення

У Тернополі померла піврічна дитина після того, як їй зробили щеплення Фото pixabay.com

Причину смерті дитини з'ясовує експертиза

23 квітня в Тернополі померла піврічна дитина після того, як лікарі зробили їй щеплення. Про це повідомляють місцеві видання.

Відомо, що в день смерті дитині зробили щеплення від дифтерії. Медики запевняють, що ці події між собою не пов'язані. 25 квітня за рішенням суду була проведена судово-медична експертиза. Остаточний результат буде відомий після ряду досліджень.

Лікарі повідомили, що перед проведенням щеплення, лікарі у дитини не виявили жодних протипоказань. Також після проведення експертизи стане відомо, чи дійсно вакцина, яку ввели дитині, несе загрозу життю малечі. Якщо так, тоді препарат буде вилучено.

Відео: Причину смерті піврічного дитини в Тернополі з'ясовують фахівці (youtube.com/Телеканал ІНТБ)

Раніше повідомлялося, що в Одесі під час пожежі в квартирі загинула маленька дівчинка (2014 року народження). Також в результаті пожежі постраждали три неповнолітні дівчинки, племінниці господині 2004 і 2011 р., які отримали отруєння продуктами горіння та донька господині 2016 р., яка отримала отруєння продуктами горіння та опіки стоп ІІ ступеню 9% тіла. Всі діти госпіталізовані в дитячу міську лікарню №3, стан здоров'я середньої тяжкості.

Що ви не знали про Чорнобильську катастрофу: (відео: styler.rbc.ua)