ru ua

В Тернопільській області матір чотирьох дітей закопала у лісі новонароджене немовля

В Тернопільській області матір чотирьох дітей закопала у лісі новонароджене немовля Фото: Лялька (РБК-Україна)

Жінка народила дитину у вуличному туалеті

В Тернопільській області жінка народила дитину у вуличному туалеті, внаслідок чого немовля випало у вигрібну яму і загинуло. Подружжя вирішило потайки "поховати" дівчинку у лісі.

Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини правоохоронці інкримінують 31-річній жительці Чортківського району. Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП Тернопільскої області.

Про ймовірний злочин в поліцію повідомив сусід подружжя. Чоловік розповів, що у донедавна вагітної жінки відсутній живіт, а дитини немає.

Слідчо-оперативна група Чортківського відділу поліції та слідчі ГУНП з'ясували, що жінка дійсно перебувала на 9 місяці вагітності, проте на обліку не стояла. 10 червня у горе-матері почалися перейми. Народжувати вона вирішила у туалеті на вулиці. За її словами, вона не встигла нахилитися, і тіло дитини разом з плацентою впало в туалетний отвір.

Породілля дістала новонароджену дівчинку, але дитина не подавала ознак життя. Тому вона замотала її в тканину та сховала. Ввечері про пологи розповіла своєму чоловікові, з яким вони вирішили поховати дитину у лісі. Маленьке тіло поклали у пакет разом з іншим сміттям та вивезли у багажнику в сусіднє місто. Власну доньку жінка з чоловіком закопали в лісі, а пакет та тканину спалили неподалік від цього місця.

За словами сусіда, подружжя виховує чотирьох дітей: 2008, 2009, 2012 та 2014 років народження.

В Тернопільській області матір чотирьох дітей закопала у лісі новонароджене немовля

Фото: Яма у лісі (tp.npu.gov.ua)

"Чоловік стверджує, що про вагітність дружини не знав, а про мертве немовля дружина повідомила уже після пологів. Сама ж чортківчанка розповідає, що про вагітність вона дізналася занадто пізно, тому аборт робити не наважилася, а виховувати п'яту дитину не хотіла", - повідомили у поліції.

До речі, .горе-матір залишила помирати двох дітей у розпеченій від сонця машині