ua en ru

Терористи на Донбасі розповсюджують наркотики серед підлеглих

Терористи на Донбасі розповсюджують наркотики серед підлеглих Фото: Кущ маріхуани (pixabay.com)

Без наркотиків бойовики проявляють боягузтво

Бойовики так званих "ДНР" та "ЛНР" розповсюджують наркотики серед підлеглих, щоб ті не виявляли боягузтва. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

Таким чином терористи хочуть досягти "психологічної стійкості" у лавах окупантів. Бо без наркотичного стимулювання деякі з них відмовляються брати участь у диверсійно-розвідувальній діяльності проти української армії та проявляють боягузтво.

"Співробітниками ФСБ РФ було затримано начальника розвідки 7 окремої мотострілецької бригади Південного військового округу ЗС РФ Мартиненка Дениса Євгеновича за зберігання та розповсюдження наркотичних речовин. Після допиту Мартиненко був звільнений з-під арешту. За значну суму "відступних" затриманий домовився з співробітниками ФСБ приховати факт злочину. "Вагомі" аргументи Мартиненка полягали у тому, що таким чином він досягав "психологічної стійкості" у своїх підлеглих, які виявляли боягузтво та відмовлялись без наркотичного стимулювання брати участь у диверсійно-розвідувальній діяльності проти підрозділів ЗС України", – зазначили у повідомленні.

alt

Скріншот поста з облікового запису facebook.com/Головнеуправліннярозвідки МіністерстваоборониУкраїни

Нагадаємо, що У Дніпрі попрощалися з ветераном АТО, що загинув у перестрілці.