ua en ru

"Тест на патріотизм": в мережі розповіли про нападки з боку "націоналістів" на людей з регіонів

"Тест на патріотизм": в мережі розповіли про нападки з боку "націоналістів" на людей з регіонів Фото: Про українців судять за походженням (flickr.com aitorruizdeangulo)

Деякі судять про людину за її походженням

Деякі українці змушені захищатися від нападок з боку так званих націоналістів, які роблять висновки про людей за їхнім регіональним походженням. Про це розповів журналіст Роман Бурко на своїй сторінці в Facebook.

"Тест на патріотизм": в мережі розповіли про нападки з боку "націоналістів" на людей з регіонів

Скріншот поста (facebook.com/burkonews)

"Ніколи не вимірюйте патріотизм по регіону походження людини. Це суто внутрішнє, інтимне і особисте. І ті, хто з Криму і Донбасу свій тест на патріотизм вже пройшли. Я не кажу про тих, хто пішов добровольцем з різних куточків України. Це про тих, хто внутрішньо не був готовий до війни, але коли вона прийшла, не вагаючись, зайняв патріотичну позицію, покинув усе, що мав, і став на сторону своєї України, не зрадив, не переметнувся на бік ворога. Це варто почитати", - написав він.

"Тому що таким людям важче, і коли якась сволота, не знаючи їх бекграунду, судить лише за місцем їх походження про них, то це викликає змішані почуття ... Нещодавно я теж став жертвою таких нападок, коли люди, тільки знаючи про місце мого народження і проживання в Криму, вішали на мене тавро "сепаратистською". Це дуже гидко, це боляче для всіх, хто з тих країв", - пояснив журналіст.

Він також навів у приклад ситуацію, яку раніше описала журналістка Євгенія Подобна Facebook.

"Тест на патріотизм": в мережі розповіли про нападки з боку "націоналістів" на людей з регіонів

Скріншот поста (facebook.com/evgeniya.podobna)

"Навіяно постом націоналіста, для якого всі жителі Донбасу - зрадники і пристосуванці. Сепарня у вишиванках не поступається нічим сепарні проросійській. Дістали", - написала вона.

До рчі, стало відомо, скільки українців готові захищати Батьківщину зі зброєю в руках.