ua en ru

"Типовий" русскій мір ": український політолог розповів про бійку на росТБ

"Типовий" русскій мір ": український політолог розповів про бійку на росТБ Фото: Дмитро Суворов (facebook.com/Дмитрий Суворов)

Інцидент стався в ефірі пропагандистського каналу НТВ

Український політолог Дмитро Суворов розповів подробиці про бійку, яка сталася на росТБ між ним і ведучим Андрієм Норкіним. Про це Суворов написав на своїй сторінці в Facebook.

"Читаю безліч коментарів про те, що мене нібито побили. Брехати не буду - коли на мене навалилася охорона і "група підтримки", мене притиснули до підлоги, і божевільна відьма Олена Бойко била мене ногами по обличчю (але не потрапляла кривонога)", - розповів він.

"А в цілому дуже смішно читати заголовки про те, що "Норкін побив Суворова". На відео все ясно. Він на мене накинувся, атака провалилася, я не без успіху пішов в контратаку, але на мене накинулися натовпом. Кілька людей проти одного. Типовий "російський світ". Не можу сказати, що переміг, але не програв однозначно", - підсумував Суворов.

"Типовий" русскій мір ": український політолог розповів про бійку на росТБ

Скріншот поста (facebook.com/Дмитрий Суворов)

Нагадаємо, що на російському каналі ведучий напав на українського політолога.

На російському пропагандистської каналі НТВ ведучий передачі "Місце зустрічі" Андрій Норкін напав на українського політолога Дмитра Суворова. У студії в прямому ефірі обговорювали ситуацію в "ДНР" і "ЛНР".