ua en ru

Тонуть понтони: у Миколаєві відірвався від берега пішохідний міст

Тонуть понтони: у Миколаєві відірвався від берега пішохідний міст Фото: Пішохідний міст (facebook_com/ЭЛУ_автодорог)

Переправа з'єднувала центр міста і один з найбільш віддалених районів

У Миколаєві відірвався від берега пішохідний міст через річку Інгул. Понтонні конструкції не витримали навантаження сильним вітром і течією, та металеве кріплення відірвалося. Про це повідомляє ТСН.

Комунальники перекрили рух переправою і прив'язали рухомі конструкції до основи на березі металевими тросами. Відновленням мосту будуть займатися дорожники, які пообіцяли полагодити конструкцію найближчим часом.

Варто відзначити, що міст вже давно потребував капітального ремонту.

"Виготовляємо нові конструкції. Завод надасть катер, який підведе міст на місце, і ми знову будемо його зміцнювати. Зараз у нас тонуть перший і шостий понтони – постійно відкачуємо. Але така поломка сталася вперше", - розповів головний інженер місцевого комунального підприємства "ЕЛУ-Автодоріг" Павло Лаврентьєв.

Відео: У Миколаєві відірвався від берега міст (YouTube/ТСН)

Переправа з'єднувала центр Миколаєва з одним із найвіддаленіших районів. Мостом щодня користувалися сотні людей.

За даними видання, ніхто з людей не постраждав. Однак місцеві жителі тепер змушені йти в обхід три кілометри. Люди розповіли, що пішохідний міст давно застарів і потребував ремонту.

"І вже, мабуть, 10 років нічого не робилося. Його (міст) фарбували, але це ж не ремонт. Я думаю, тут необхідно капітально братися за справу", - прокоментував місцевий рибалка.

До речі, у Миколаєві назвали термін повноцінного запуску роботи місцевого аеропорту.