ru ua

У топ-пропагандиста Путіна знайшли віллу в Італії і дещо цікавеньке

У топ-пропагандиста Путіна знайшли віллу в Італії і дещо цікавеньке Колаж РБК-Україна

Соловйова вважають одним з найбільш брехливих і нахабних російських пропагандистів

У російського пропагандиста Володимира Соловйова знайшли кілька квартир, дачу і віллу в Італії. Про це йдеться в сюжеті Олексія Навального.

Виявляється, кілька років тому мерія Москви підібрала Соловйову квартиру у 160 кв. м в елітному будинку і продала за ціною 2,5 млн руб. При тому, що мінімальна ринкова ціна таких апартаментів в рік покупки - 13 млн руб.

Пізніше пропагандист купив ще дві квартири у цьому будинку, збільшивши площу свого елітного майна до 450 кв. м.

Також Соловйов володіє дачею в Пєрєдєлкіно. Її площа близько 1046 кв. м. Сама ж будівля - еталон несмаку.

У топ-пропагандиста Путіна знайшли віллу в Італії і дещо цікавеньке

Фото: Дача Соловйова (navalny.com)

Також Навальний показав віллу, розташовану в "загниваючій" Італії на озері Комо.

"Він її не будував, а просто купив, тому вілла правда класна. Вперше на екранах. Спочатку була оформлена на американську фірму нашого палкого патріота, але потім він переоформив її на себе", - зазначає опозиціонер.

У топ-пропагандиста Путіна знайшли віллу в Італії і дещо цікавеньке

Фото: Вілла Соловйова (navalny.com)

У топ-пропагандиста Путіна знайшли віллу в Італії і дещо цікавеньке

Фото: Італійська вілла Соловйова (navalny.com)

У топ-пропагандиста Путіна знайшли віллу в Італії і дещо цікавеньке

Фото: Вілла Соловйова в Італії (navalny.com)

Більш того, у ярого прихильника "руского міра" є італійська прописка - посвідчення резидента Італії, виданий місцевим муніципалітетом.

"Поки вся країна, відкривши рот, дивиться шоу Соловйова, де він у чорному мундирі криє загниваючий захід і облизує Путіна, наш герой тихо так - бочком, бочком - оформив резидентство в Італії. Це не громадянство і не вид на проживання, але юридично висловлене: хлопці, я тут живу, у вас на Комо. Тут моє постійне місце проживання. Брехню про Росію оплачують італійському резиденту з кишені російських громадян. Яка іронія, сіньйорі", - говорить Навальний.

Відео: Квартири, дача і італійська вілла Володимира Соловйова (YouTube/Олексій Навальний)

За словами Навального, телеведучі, учасники телешоу і продюсери з аккуратненькими зачісками - саме вони "гірші люди країни і зробили найбільше для перетворення Росії у відсталу країну третього світу".

"Про його майно написано і сказано дуже багато, нічого супернового ми не відкриваємо, але зате вперше всі показуємо і докладаємо документи. Один з найбільш брехливих і нахабних пропагандистів. Він бреше прямо навіть з якоюсь миттєвістю, взагалі не соромлячись змінювати свою позицію на 180°, ніби так і треба. Людина він у сутності бездарна і проходив по розряду ведучих третього сорту в ті часи, коли на ТБ була конкуренція. Натомість у часи цензури він розцвів. І дуже-дуже розбагатів", - говорить Навальний про Соловйова.

Експерти оцінюють мінімальний розмір майнового стану одного з головних путінських пропагандистів у більш ніж мільярд рублів.

"Це тільки те, що він ніяк не може приховати, і підтверджується документально. Думаю, що якщо додати сюди гроші на російських і зарубіжних рахунках, а також готівку в валізі під ліжком, то цифру треба буде подвоїти", - вважає російський опозиціонер.

Раніше путінський пропагандист "погорів" на безглуздому фейці.