ru ua

Мережу підірвали фото з урочистого відкриття люка в Луганській області

Мережу підірвали фото з урочистого відкриття люка в Луганській області Фото: Відкриття люка (facebook.com/sergey.gakov)

Інтернет-користувачі активно обговорюють реконструкцію мережі водопостачання селища

Соцмережа насмішило надто "святковий" відкриття водопроводу в місті Мілове Луганської області. Фото з події виклав на своїй сторінці в Facebook житель Краматорська Сергій Гаків.

"Божевілля "відкриттів" докотилося і до Східної України... може це дифузія дибилизма від сусідів або просто сезонне загострення бути визнаними у чиновників/депутатів? Ось сусіди у Луганській області сьогодні урочисто відкривали - то люк, то колодязь, то чи ще чого... Продовжуємо ржати з сусідів їх млинців і лопат, півнів з новоза і відкриттів "колонок", - написав Гаків.

altСкріншот поста облікового запису facebook.com/sergey.gakov

Зазначимо, що не всіх користувачів соцмережі потішив цей пост.

"Не поспішайте сміятися. Що саме відбувається? Наприклад, на Проїзний у нас є багатоповерхівка без каналізації. І коли її все ж підведуть радість у людей буде реальна! Може бути на фото щось подібне?" - підкреслив користувач Михайло Лобанець.

Тим часом голова Луганської обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз теж написав пост про відкриття водопроводу. Депутат зазначив, що в місті Мілове завжди були проблеми з водопостачанням і таке урочисте відкриття пов'язане з довгою реконструкцією водопровідної мережі.

"З дитинства пам'ятаю проблеми з водою в Міловому. Наша водопровідна мережа не ремонтувалася вже півстоліття. І сьогодні ми відкрили водопровід від станції 2-го підйому. Завершується реконструкція розвідної мережі водопостачання селища. Це маленький крок до розвитку якісного життя та комунальної великої перемоги", - написав чиновник.

altСкріншот поста облікового запису facebook.com/YuriyGarbuzz

Нагадаємо, сітілайт в Сумах повеселив українців.